gossipgirl - 2007-06-22 22:19:52

w sumie to już mi nie wypada tutaj pisać,bo aktualnie nie jestem uczennicą żadnej szkoły. ta już mi podziękowała,a nastepna jeszcze nie przyjęła.więc chyba nawet uczniem przez te 67 czy 7 dni nie jestem.ale chcialam zapytać jak Wasza reakcja na ujawnienie się pajęczyny??:D

Szpadel - 2007-06-24 16:55:15

Oj to powiedz Jezie zeby napisal w nagłówku"forum dla uczniów nauczycieli i absolwentów".

Jeza - 2007-06-28 22:12:36

Byłaś super!  : ok :
Oczywiście, że możesz pisać. Przecież niektórzy na tym forum nigdy nie byli w naszej szkole a mimo to fajnie piszą.

www.gim3.pun.pl www.zolw-stepowy.pl materace hilding gta online