Jeza - 2007-11-19 16:51:49

Ponieważ od wakacji frekwencja na Forum sukcesywnie spada, myślę, że należy coś z tym zrobić.

Dlaczego Forum nie powinno zniknąć?

1. Uczniowie z różnych klas mogą tutaj z sobą swobodnie pogadać, na co nie zawsze pozwalają warunki szkolne.

2. Absolwenci mogą wpływać na wydarzenia w szkole i przypomnieć sobie jej klimat, mimo że nie są już jej uczniami.

3. Dostajemy tutaj możliwość obejrzenia niewielkiego jeszcze, ale coraz pokaźniejszego archiwum zdjęć i przypomnienia sobie minionych lat.

4. Forum osiągnęło pokaźne rozmiary. Wie o nim ponad 100 osób, korzysta 55. Szkoda by było, żeby wysiłek, jaki wspólnie włożyliśmy w zbudowanie go, poszedł na marne.

5. Po wpisaniu w Google "Gimnazjum nr.3 ŁSSO", strona Forum jest pierwsza na liście (strona szkoły- 36.). Po wpisaniu samego "ŁSSO", strona Forum jest druga (strona szkoły- 90.).

Myślę, że każdy z Was ma jakiś pomysł co zrobić, żeby ta strona zapłonęła nowym, silnym światłem. Proszę, żebyście każdy z tych pomysłów zapisali poniżej. Zależy mi na wszystkim, co przyjdzie wam do głowy.

Wszystkim aktywnym forumowiczom dziękuję i
Zapraszam do Burzy Mózgów!

Wika - 2007-11-19 17:40:02

A ktos chce likwidowac to forum?! Jak smie ta osoba!! Kto jest tak bezduszny?!
Naprawde bylab to WIELKA szkoda gdyby to forum zniknelo...:(

kazia - 2007-11-19 19:07:14

Nasze forum jest najlepsze... to jedyne forum w którym od czasu o czasu uczestniczę...
A tak wogule gdzie są fotki ze szkoły bo nie mogę zaleźć

Wika - 2007-11-19 19:31:15

W Galerii, ktora znajduje sie w takim szarym pasku na gorze pod napisem:" Forum o Gimnazjum nr. 3 ŁSSO - Nieoficjalne forum o naszej szkole dla NAUCZYCIELI, UCZNIÓW i ABSOLWENTÓW "

Jeza - 2007-11-19 21:25:52

Na razie nikt nie chce go likwidować, bo dopóki więcej niż jedna osoba tu pisze, Forum działa. Chodzi o to, żeby wymyślić coś, dzięki czemu nabierze ono większego rozpędu. Żeby pisały tu nie dwie, ale pięćdziesiąt osób i żeby wątki puchły od nowych wpisów. Zresztą udało się to osiągnąć w zeszłym roku, więc jest to niemożliwe. Trzeba tylko wymyślić nową drogę dotarcia do nieaktywnych forumowiczów. Po to potrzebne są pomysły.

Milek - 2007-11-19 22:24:09

No to Jeza działaj, powiedz dzisiaj wejdźcie, darmowe filmiki z międzygatunkowym seksem będą xD

Maciek_F - 2007-11-19 22:48:11

Mój pomysł: za jakiś czas, po pierwszym semestrze, absolwenci mogli by napisać, już na chłodno, opinie o swoich szkołach, komu ją polecają, komu nie, co jest fajnego, co mniej itp.
Myślę, że niezdecydowani trzecioklasiści docenią taką pomoc. A z czasem ( z kolejnymi rocznikami) "baza danych" będzie się powiększać. Co wy na to?

Wika - 2007-11-19 23:00:45

A my na to jak na lato:P Myślę, ze to naprawdę dobry pomysł. Na tych wszystkich targach edukacyjnych nie dowiesz sie całej prawdy o szkole (mogę posłużyć za przykład..nikt na targach mi nie powiedział ze nasza p.dyrektor jest dosyć...hmmm...specyficzna osoba albo ze chemik jest sadysta i szowinista...).

Jeza - 2007-11-25 22:18:25

Pomysł super. Możnaby założyć osobną rubrykę "Absolwenci" i tam to wrzucać :)

Szpadel - 2007-12-02 20:57:52

Weście zmiencie sobie sztę graf. forum na"GreenPun" a będzie Wam się lepiej wchodziło