Jeza - 2007-03-30 19:22:04

Witajcie!

Forum szkolne powstało w celu:

1. polepszenia komunikacji z nauczycielami
  2. jeszcze większego zintegrowania uczniów
  3. stworzenia kolejnego miejsca na umieszczanie ważnych informacji
  4. powiadamiania wszystkich o wszystkim
  5. ułatwienia plotkowania pomiędzy klasami
  6. komentowania tego, co się dzieje w naszych murach
  7. w końcu- forum fajna sprawa:)

Taka forma porozumiewania się pozbawia nas pewnych barier psychicznych, przez co stajemy się bardziej otwarci. Każdy ma równe szanse wypowiedzenia się bez ryzyka, że zostanie zakrzyczany i nieusłyszany.

Proszę jednak o zachowanie podstawowych norm przyzwoitości. Nie chciałbym być zmuszony do zablokowania kogoś z powodu używania niecenzuralnych słów, spamowania forum czy innych nieprzyzwoitych zachowań.

Do uczestnictwa w rozmowie i zakładania nowych wątków wymagana jest rejestracja. Bez zarejestrowania mogą się również pojawiać reklamy w głupich miejscach (choćby ten link na słowie "nowych")

Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość  wyboru jednego z wielu skinów (ustawienia jak forum ma wyglądać na jego komputerze). W tym celu klikamy kolejno "Profil"w menu na górze,  "Wyświetlanie" w menu po lewej stronie i ustawiamy odpowiednią pozycję w okienku "Wybierz preferowany styl". Moim zdaniem najwyższy poziom reprezentuje styl "Kontrast" (ustawiony domyślnie).

Jeśli już teraz nasunęły Wam się jakieś pytania/zastrzeżenia, zachęcam do dyskusji pod tematem "Forum".

A teraz zapraszam do rozmowy:)

naprawa konsol poznan www.fretka-domowa.pl superkreskowki.pl www.numiblog.pl