Forum o Gimnazjum nr. 3 ŁSSO


  • Index
  •  » Różne
  •  » Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

#1 2007-08-20 19:34:13

Dennet Moonsong

Masta

Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Drodzy Forumowicze. Widząc (a raczej NIE widząc) obecną aktywność postanowiłem ożywić nieco forum swoją inicjatywą....a mianowicie podzielić się z wami moim projektem (ktory jest już przez kilku z was znany) Pół-Machinimy o grze The Elder Scrolls: Oblivion pod tytułem:

    Opowieści z Tamriel : Strony Cyrodiil


Wszystko zaczeło się gdzieś w środku sezonu ogórkowego (czyt. wakacji), kiedy to postanowiłem zrobić coś kreatywnego, tak ja wszystkim dobrze znana Gra. I wtedy wpadłem na pomysł udokumentowania moich jakże cześtych podróży po świecie Bethesdy - Nirn!

Ale przejdźmy wreście do rzeczy!
Całość zostanie przedstawiona w formie pamiętnika ("Drogi pamiętniku, dzisiaj (...)", etc.), który jest i śmieszny i satyryczny, szydzacy z obu naszych światów i pop-kultury, prowadzonego przez dwie różne persony. Pierwszym przedstawionym bohaterem jest "Łotrzyk" - Cichy, przebiegły, wiedzący co, jak i gdzie, znający się na swoim tzw. "rzemiośle". Jako secundo pojawii się "Mag" - młody, niedoświadczony lecz z wielkim potencjałem i, co najważniejsze, sercem.
Wydawany będzie on na moim Blogu w maksymanlych odstępach cotygodniowych.

Narazie całośc jest jeszcze w fazie Beta, czyli nie wszystko gra i styka jak należy. Tutaj wkraczacie wy, uczniowie i nauczycielowie, a także absolwenci. Aby Opowieści zostały rozpoczęte brakuje imion dwóch głównych postaci. Proszę was więc o zamieszczanie propozycji imion i nazwisk (w formie "Łotrzyk/Mag - Imię - Nazwisko") w tym wątku i przeczytanie dodatkowych informacji na Blogu. Z góry dziękuje za podanie pomocnej dłoni!

Niech Akatosh ma was w opiece!


Ostatnio edytowany przez Dennet Moonsong (2007-08-20 19:36:42)

Offline

 

#2 2007-08-20 19:40:03

Biarni Herjfulson

Masta

Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 105
Punktów :   

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Czoło, chyba znasz moją propozycję na imię i nazwisko maga: Asshadan Axayacal.

Offline

 

#3 2007-08-22 15:49:43

Kondzio

Masta

8210783
Call me!
Skąd: Srodek Europy
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 106
Punktów :   

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Oto link, ktory powinien ci pomoc, a przynajmniej podpowiedziec imiona dla bohaterow.Jest to poradnik, z polskiej strony o Tibii.

http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=1173887

Offline

 

#4 2007-08-22 18:38:23

Dennet Moonsong

Masta

Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Kondzio napisał:

Oto link, ktory powinien ci pomoc, a przynajmniej podpowiedziec imiona dla bohaterow.Jest to poradnik, z polskiej strony o Tibii.

http://forum.tibia.pl/showthread.php?p=1173887

Dzięks, ale w tym rzecz, że ja bez trudu mogłbym wymyślić imiona dla obu postaci. Chodzi mi o to, abyscie to wy przyłożyli ręke do projektu, aby stał się on "częścią was".

Offline

 

#5 2007-08-28 23:38:46

Milek

Masta

4419134
Call me!
Skąd: Nowy New York
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 145
Punktów :   

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Co to za nazwy popiep*****? Nie lepiej "Opowieści z Poznania, czyli co mi przyjdzie do głowy"?


Każde Słowo Każdy dźwięk Dotyka mej duszy Przenika do środka Pieszcząc i głaszcząc W ten najpiękniejszy sposób Porusza strunami uczuć Do głębi...I popadasz w trans Tak właśnie działa Ono Idealne dziecko muzyki...Trance....

Offline

 

#6 2007-08-29 09:42:36

Dennet Moonsong

Masta

Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 139
Punktów :   
WWW

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Milek napisał:

Co to za nazwy popiep*****? Nie lepiej "Opowieści z Poznania, czyli co mi przyjdzie do głowy"?

Nie podoba się? Nie wchodź. Proste jak budowa cepa...

Offline

 

#7 2007-09-15 13:46:29

Kondzio

Masta

8210783
Call me!
Skąd: Srodek Europy
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 106
Punktów :   

Re: Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Masz juz ta ksiazke czy co to tam jest czy nie?

Offline

 
  • Index
  •  » Różne
  •  » Opowieści z Tamriel - Strony Cyrodiil

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gim3.pun.pl wynajem autobusów Piła social club money lobby